21 Mart 2011 01:00

Kurtlar Vadisi Filistin gişede çöktü

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz, filmlerden büyük paralar kazandıkları iddialarına çok sert tepki gösterdi.

"Kurtlar Vadisi Filistin" filminin zarar ettiğini açıklayan Necati Şaşmaz, "Birçok insan filmlerden nemalandığımızı söyledi. Allah'a şükrediyorum ki zarar ettik. Bu zararla söylentilerin önüne geçtik. Söylentileri çıkaranlara 'Utanın' diyorum.

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, İsrail'in büyük tepkisini çeken "Kurtlar Vadisi Filistin" filminin zarar ettiğini açıkladı. 28 Ocak'ta 360 kopyayla seyirciyle buluşan film, 7 haftada toplam 2 milyon 11 bin 38 kişilik gişe ve 17 milyon 189 bin 286 TL hasılat elde etmişti. Filme 10 milyon dolar harcadıklarını, hasılattan paylarına düşen paranın da maliyeti karşılamadığını belirten Şaşmaz, "Bu filmden ne kadar kazanacaksınız?" diye soran yabancı basına da göndermede bulundu.

EN AZ 3 MİLYON SEYİRCİYİ GEÇMESİ LAZIM
Filmin maliyetinin karşılanması için en az 3 milyon seyircinin izlemesinin gerekli olduğunu vurgulayan Şaşmaz, yine de projeyi hayata geçirdikleri için çok mutlu olduklarını belirterek şöyle konuştu:

"Biz mazlumun yanında olduğumuzu gösteren bir ekibiz... Bunu Kurtlar Vadisi Irak'ta da gösterdik. Ancak birçok insan buralardan nemalandığımızı söyledi. Ama bir taraftan da Allah'a şükrediyorum ki zarar ettik... Bu zararla söylenenlerin önüne geçtiğimizi düşünüyorum. Bu söylentileri çıkaranlara da 'Utanın' diyorum."


KURTLAR VADİSİ FİLİSTİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

Yorumlar
  • TÜRKÜ,KÜRDÜ,KARDEŞİ,VATANI,MÜSLÜMANLIGIN ASLINI ANLATAN Bİ VADİMİZ VAR VE ONUDA YILDIRMAYA HAZIR MİLYONLAR VAR

  • bu filmi izlmeyenler otursn Türkleri,el kaideyi,en Önemlisi Müslüman'ları terörist gösteren filmleri izlesn.

  • Önceki filmlerde kazanırken bir ses çıkmıyordu da şimdi mi konuşulur oldu. dünyada yaşanan olaylardan hareketle rüzgara göre film yaparsan ses etmeye de hakkın olmaz....

  • Ya yorumların bazılarına inanası gelmiyor insanın. Adamlar kimsenin yapılamaz dediğini Yaptı KV Irakı Yaptı, Sonra Muro Yu yaptı Sonrasında Dokulunamaz denilen Hatta Adından Bile söz etmeye korktuğumuz GLADIO nun Filmini Yaptı.Bu Yılda Dünyada bile örneğine çok az rastlanacak bir cesaret ve güzellikle KV FİLİSTİN i yaptılar. Bular takdir edilecek yewre birde üstüne Vay söylediğiyle çelişiyor 10 milyon harcadık 17 milyon getirdigibi absürt. Sıkıysa git hacıali katliamını veya türkmenistandaki katliamları yap diyorsun. gelecek yılda onları yapar Umarız. Ama hem adamların filmine gitme hem eleştir hemde film yap de. OHHH Ne güzel İstanbul beah.

  • Ne zararı be, adam kendi sözünü kendi yalanlıyor.10 milyon dolar harcadık 17 küsur milyon hasılat var diyor bunun neresi zarar, ama doğru yıllardır mafya ayağına,milliyetçilik ayağına parsayı topluyorlar, bu filmdende doğru zamanda vurgunu vuracaklarını zannettiler ama papaz her zaman pilav yemez bazen de bulgur yer:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir