20 Mart 2010 12:12

Kurtlar Vadisi Karabağ!

Kurtlar Vadisi Filistin'i yayına sokmaya hazırlanan Pana Film'in, Kurtlar Vadisi Karabağ ile de 'olay yaratması' bekleniyor.

Azerbaycan'a gelen Kurtlar Vadisi dizisinin oyuncuları Necati Şaşmaz ve Kenan Çoban, Bakü'de basın tarafından büyük ilgiyle karşılandı.Dizi kahramanlarının Azerbaycan'ın turistik bölgesi Gebele şehrinde birkaç gün tatil yapması bekleniyor.Dizinin yöneticileri dizinin bazı bölümlerinin Azerbaycan'da çekilmesini ve Ermenistan tarafından işgal edilen Dağlık Karabağ'ın konu edilmesini istiyorlar. Ayrıca, dizi yapımcısı Pana Film şirketinin yöneticilerinden Mehmet Canpolat, basın mensuplarına Kurtlar Vadisi Karabağ filminin çekilebileceğini açıkladı.
Yorumlar
  • Bence Kurtlar Vadisi açısından iyi bir filmin olabilmesi için tek konu,tek film üzerinde odaklanmaları gerekir...Bu sene Filistin olacağı için önce buna önem vermeleri lazım..Karabağ kötü bir düşünce değil tabiiki de ama bunu dizide konu alsınlar ve Kurtlar Vadisi Filistin filmine odaklanıp o filmi izleyicilere en iyi şekilde hazırlasınlar..Ben böyle düşünüyorum..SaygıLaR ;)

  • önce konusu benzer olan 24 dizisini izleyin ( jack adındaki bir ajan ülke üzerindeki dış ve iç tehlikelerle mücadele eder, dizinin diğer bir konusu da kurumlar arası iletişim ve amerikan başkanının krizleri yönetmesidir) sonra bi de oturun kurtlar vadisi pusuyu izleyin. tahminim ilk show tv zamanlarını da katarsak 250 bölüm oldu hala vurulunca düşmeyi bilmeyenleri izliyoruz. star kanalından her bölüm için 1 trilyon alan bu dizi, parayı oyunculara teknik ekibe dağıtıcağına biraz da çekim kalitesi için harcasalar hiç fena olmazdı.

  • aslında ben ilk önce kurtlar vadisi yozgat ondan sonra sırasıyla kastamonu, çankırı, çorum, kayseri vb.. ülkemizdeki 81 ilin ve dünyada sayısını bilemediğim bütün ülkelerin isimlerini kendi çaplarında kullanarak sinema yaptığını sanan bu zatların ve kendilerine oyuncu diyen bu üç kafadarın komedi furyasını birkez daha "gülmek için" izleyeceğiz maalesef...

  • Güzel para...

  • valla iyi olur ama bence kurlar vadisi şeklinde değilde o soykırımın katliamın yaşandığı dönem çekilde bence çok iyi olur. günümüzde çekecekleri karabağ ne olur ne kadar etkili olur o olayları anmada şüpheliyim o yüzden.ırak-filistin günümüzde yaşanan bir olay ama karabağ hala sorunlar olsada asıl olay malum zaman önce yaşandı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir