25 Eylül 2009 10:12

Kurumlarda Festival Başlıyor!

Kurumsal Film Festivali şirketleri pozitif düşünce ve yaratıcılık için beyin fırtınası yapmaya davet ediyor...

Farklı ve yenilikçi bir İK projesi olarak ilki 2006 yılında hayata geçirilen Corporate Film Fest (Kurumsal Film Festivali) 2008'de üçüncü kez düzenleniyor."Kurumları En İyi Çalışanları Anlatır" fikri ile yola devam eden festivali düzenleyen PATİKA YAPIM kurumları yaratıcılığın ve eğlencenin sınırlarını zorlamaya davet ediyor. Festivale katılım için başvurular başladı. Festival programı bu yıl atölyeler ve söyleşilerle de zenginleştirildi. Festivalde senaryosu, yapımcılığı, yönetmenliği, oyunculuğu ile her aşamasında çalışanların yer aldığı gerçek film setleri kuruluyor. Ekipler kendi filmlerini çekiyor ve kurguluyor. Festival koordinatörü Şenay Akkurt, bu yılın anafikrini şöyle anlatıyor:"Kurumsal Film Festivali'nde bu yıl yine oldukça net bir temayla yola çıkıyoruz. Temamızın açılımını belli ayaklar üstünde kurguladık. Öncelikle Pozitif Düşünce ve Yaratıcılık diyoruz. Diğer ayaklarımız da zinciri tamamlıyor. Motivasyon ve Kollektif Bilinç Yaratma diyoruz. Gruba Ait Olma ve Ortak Karar Verme diye devam ediyoruz. İnsiyatif kullanın. Beyin fırtınası yapın. Çalışanlarınızın görmesini ve gördüklerini göstermesini sağlayın. Farklı alanlardaki yeteneklerini eşeleyerek ortaya çıkarın. Yani bir yetenek havuzu oluşturun çağrısını yapıyoruz. Bu, her kurum için uzun vadede eşsiz bir kazanımdır."Bilgi için tıklayın!
Yorumlar
  • Kurumların gelişimi diyolar,herşey iyi güzelde o afiş ne peki :),herşey algıda başlar, aslında kötü izlenim verdi afişi ,umarım içeriği yanıltır beni.Şirketler için kurumsal önemli.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir