25 Eylül 2009 10:12

Kuş Çıkacak!

Devrilmiş bir kahve fincanı, küçük bir kaşık ve tahta üzerinde bir leke. Acaba anlamı ne?

Rowan Woods'un Winged Creatures isimli sinema filminin afişi, üzerindeki belirsiz kuş lekesiyle dikkat çekiyor. Tahta üzerindeki, dikkatli bakınca ortaya çıkan kuş bir anlamda filmin sembolü. Söz konusu afiş büyük beğeni topladı, hatta festivallerde gösterilen ve karışık eleştiriler alan filmden daha bile fazla çok beğenildi. Winged Creatures küçük bir kasabada bir araya gelen bir grup yabancının dayanışma hikayesini anlatıyor.
Yorumlar
  • Her yaşanılanın bir nedeni var ilkesinden yola çıkarak filmde kaderci bir anlayışın izinden gidilmiş... Bir cinayetin neden işlendiğinden öte cinayetin tanıklarının yaşadığı ruhsal çöküntüler ön planda... Her tanığın yaşadığı trajedinin üzerlerinde bıraktığı hasarı onlarla birlikte yaşıyıyoruz... Fakat bu parçalanmış hayatlar, izleyiciye daha canlı ve daha kuvvetli hissettirilebilirdi.. Filmdeki küçük kızın yaşadıkları ve filmin sonunda yaptığı açıklama beni daha çok etkiledi... Çok daha iyi beklediğim bir film olmasına rağmen insan psikolojisinin yer ettiği filmleri seviyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir