3 Temmuz 2006 11:16

Kuşlar'dan Tüyolar

Hitchcock'un filmini çekmiyoruz

Platinum Dunes'un Alfred Hitchcock'un 1963 yapımı ünlü filmi 'ı yeniden çevirmeye hazırlandığını duyurmuştuk. Platinum adına filmin yapımcılığını üstlenen Brad Fuller, IGN FilmForce'a yaptığı açıklamada filmle ilgili tüyolar vermekten kaçınmadı.''Anlatması biraz zor. Hitchcock'un filmini yeniden çevirmiyoruz, bir Hitchcok filmini yeniden çeviriyoruz'' diyor Fuller. Kulağa biraz tuhaf gelen bu cümleyi açtığında ünlü yapımcının ne demek istediğini anlıyoruz.''Hitchcock filmini Daphne Du Maurier'in hikayesinden uyarlamıştı ancak hikayedeki bir çok öğeyi kullanmamayı tercih etmişti. Biz de aynı eserden uyarlama yapacağız dolayısıyla Hitchcock'un filminin birebir tekrarı olmayacak''.Bu arada Platinum filmin senaryo yazım aşamasına geçmesine karar vermiş ve 21. yüzyıla uygun kuş hikayelerini yazmaları üzere Stiles White ve Juliet Snowden'le almaşmış.
Yorumlar
  • ben Michael Bay'i hiç sevmem açıkçası.fazla milliyetçi bi yönetmen.Armamgeddon ve Pearl Harbor'dan sonra...neyse umarım o çekmez filmi.yine Amerikalılara kalan bi Dünyayı kurtarma filmi izlemeyelim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir