19 Aralık 2006 16:41

Kusursuz Seçim

Oynarsam yine başrol oynarım

Kesişen Yollar ile Oscarlı oyuncular kervanına katılan Halle Berry, Hollywood geleneklerine uygun olarak artık sadece başrol oynuyor. Güzel oyuncu Revolution Stüdyoları'nın yeni filmi Perfect Stranger'da kendini psikolojik bir gerilimin tam ortasında bulacak.Perfect Stranger aslında uzun zamandır yapımı planlanan bir film. Ancak sinemada genelde alışık olduğumuz yönetmen ya da oyuncu krizinin tersine bu filmle ilgili ciddi bir senaryo krizi yaşandı. Defalarca senarist değiştiren film için artık Todd Komarnicki ismi kesinleşince Halle Berry'le de görüşüldü ve yapıma yeniden başlandı. Hikaye aslında Jon Bokenkamp'a ait ve ilk senaryo da onun elinden çıkmıştı. İlk taslak beğenilmeyince Frank Rinzulli işi devraldı ancak o senaryo da beğenilmedi, son çare Komarnicki her ne yazarsa beğenmek oldu.Bu durum çok sık yaşanmasa da bazen tanık oluyoruz. Senaryo krizi yaşayan bir başka yönetmen de Steven Spielberg. Uzun zamandır ön yapım aşamasında olan Indiana Jones 4'te de aynı sorunlar devam ediyor. Spielberg, yapımcı George Lucas ve Harrison Ford senaryoda bir türlü anlaşamayınca Beyazperde.com okurlarının hatırlayacağı gibi yeni Indy 2005'e kalmıştı.Halle Berry'li Perfect Stranger bu sorunları artık aşmış gibi görünüyor. Bakalım Kedikadın'la performansı çok beğenilmeyen Oscarlı oyuncu, arkadaşının esrarengiz ölümünü araştırarak yeniden eski günlere dönebilecek mi?
Yorumlar
  • dreamcather 20005'e kadar beklemene gerek yok bence!!! ;P neyse şaka bi yana da bakalım bu nası olacak bence de keidkadın'da güzel diildi performansı

  • bu habere bakılırsa indy-4 e daha çok var. baksanıza 20005 diyor :P

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir