5 Mayıs 2006 13:02

Kutcher'ın Kalemi...

Perdesine de yansırsa

Ashton Kutcher senaryosunu Kevin Bischer'la yazdığı, adı henüz belirlenmemiş filmimi beyazperdeye taşımak üzere Columbia Pictures'la anlaştı.The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre Kutcher kendi hikayesinde başrolü de üstlenecek.Genç aktörün senaryosu şimdilik saklı tutuluyor olsa, fısıltılara göre modern bir Shampoo izlemeye hazır olun. 1975'te Hal Ashby tarafından çekilen romantik komedi, Kutcher tarafından günümüze ve çiçekçiler dünyasına uzanmış.
Yorumlar
  • Bu adama bayılıyorum That 70s show dizisinde mükemmeldi ondan sonra çektiği filmlerde gayet iyi bence yeni bir film çekecek olması çok iyi bir haber umarım hemen olur şimdiden sabırsızlanıyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir