25 Eylül 2009 10:12

Kutladık!

Beyazperde ve Mynet ekibi yılbaşı kutlamasında eğlendi. İşte geceden çok özel notlar...

Nişantaşı Marca Restaurant 27 Aralık perşembe gecesi görkemli bir buluşmaya tanıklık etti. Mynet ve kardeş şirketlerin çalışanları ile Beyazperde ekibi yeniyıl çoşkusunu hep birlikte kutladı. Gecede sitemizi Bige Akdeniz, Melis Zararsız, Serdar Kökçeoğlu ve üretken yazarlarımızdan Ayşegül Kesirli temsil etti. Geceye özel video klip çekimine de katılan Beyazperde ailesi bir ara çekilişten ödül alamamaktan dolayı üzülse de, yoğun geçen bir yılın acısını çıkardı ve bol bol eğlendi.Bu arada başta sürpriz festival olmak üzere 2008 yılında gerçekleştireceği yeni projeler için bol bol heyecanlanmayı da ihmal etmedi!
Yorumlar
  • Bige Akdeniz i moonlight daki mick i vampire dönüştüren eşine çok benzettim ben :) adını unuttum şimdi shanyn sossamo ydu galiba :)

  • Bige Akdeniz... çok güzelsin...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir