25 Eylül 2009 10:12

Kutuda Yaşayan Hollywood Yıldızı

Aktör David Arquette açlığa dikkat çekmek için New York'ta bir kutunun içinde uyuyacak!

Amerika'da finansal kriz sonrası evini, ailesini kaybeden ve soluğu sokaklarda alan, banklarda ve kutularda yatan evsizlerin sayısında ciddi bir artış olduğu söyleniyor. Her ne kadar New York halkı yol kenarlarında uyuyanlara alışık olsa da, bazen insanların dikkatini çekmek gerekiyor. Burada ise görev ünlülere düşüyor. Çığlık serisinin yıldızı David Arquette iki gün boyunca bir kutuda yaşayacak ve evsizlere dağıtılan yemeklerden yiyecek. Bu şekilde evsizlere yemek sağlayan yardım derneği Feeding America'ya 250 bin dolar kazandırmaya çalışacak.
Yorumlar
  • amerika halki oyle televizyonlarda ve sinemalarda baglilik sembollerini ovuyolar fakat gelin gorunki disarida banklarda uyuyanlar ve bir dizi rezillik diz boyu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir