29 Haziran 2007 08:58

Kutu'dan Diaz Çıktı!

Güzel oyuncu, Donnie Darko yönetmeni Kelly'nin yeni projesine katıldı!

Genç sinemacı Richard Kelly'nin Alacakaranlık Kuşağı dizisinin ünlü bir bölümünden yola çıkarak sinema filmi çekeceğini daha önce duyurmuştuk. Korku projesinin oyuncu kadrosuna, yetenekli oyuncu Cameron Diaz katıldı!The Box, Alacakaranlık Kuşağı'nın bölümü gibi, usta yazar Richard Matheson'ın kısa bir öyküsünü temel alacak. Genç bir kadına bir yabancı tarafından gizemli bir kutu hediye edilecek ve kadın kutuda yer alan düğmeye her bastığında kontrolü dışında bazı olayların gerçekleştiğini fark edecek.Bakalım Richard Kelly bu klasik ve bir parça demode sayılabilecek öyküyü nasıl çekici hale getirecek! Merakla bekliyoruz.
Yorumlar
  • İşaretimi ters yapmışım. Aslı bu mesajdır.Cameron Diaz!?

  • Cameron Diaz!?

  • Donnie Darko ile bizi çok farklı yerlere götüren Richard Kelly'nin bir projesi daha..Bundan önce 2006 yılında çıkması gereken "Southland Tales" filmini ben de dahil pek çok insan hala beklemekte!bu bahsedilen proje içinse demode gibi gözükse de tekrar "farklı" yorumunu getirebiliriz çünkü içinde Richard var.ve Cameron için sevindim,son okuduğum haberlerde hep mutlu,komik rolünü oynadığı için şikayetteydi insanlar..buyrun farklı bi proje onun için de ;))

  • bence çekici olması için cameron dıaz yeterli..umrım güzel bi film olur..

  • Donni Darko ile tüm dikkatleri üzerine çekmiş ve büyük beklentilerimin olduğu bir yönetmen Richard Kelly. Diaz'ın filminde yer alması ise kafalarda soru işareti oluşturdu fakat; bu işin altından da kalkabilir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir