3 Ağustos 2006 11:42

Kuzeyli Patron

Yeni Lars von Trier filmi Montreal'de...

Usta yönetmenin yeni filmi Direktøren for det hele (The Boss of It All), 35. Montreal Festival du Nouveau Cinema'da gösterilecek. Dünya prömiyeri ise Kopenhag Film Festivali'nde yapılacak!Böylece Trier, ilk defa çektiği bir filmi kendi ülkesinde görücüye çıkarmış olacak. Dikkat çekmeyi seven yönetmen yakın zamanda, filmlerini süper prestijli, egzotik festivallerden uzak tutacağını açıklamıştı...Komedi filminde Jean-Marc Barr, Jens Albinus, Casper Christensen ve Peter Gantzier rol alacak. Şirket dünyasını gözler önüne sereceği söylenen filmde, bir şirket sahibi, şirket başkanı olarak gözükmesi için bir oyuncuyu ile anlaşınca işler bir parça çığrından çıkacak...Trier'in üçlemesinin yeni filmi Washington ise sırada.
Yorumlar
  • bu haber bile beni heyecanlandırıyor.yeni bir trier filmi izleyeceğim.onun deneyselliğiyle kafam karışacak.anlamak yorumlamak için bayaa enerji harcayacağım.bir oyuncu-adını hatırlamıyorum-onun için"o bizi tanrı nın olduğu yerden görüyor demişti".doğru!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir