30 Mart 2005 13:02

Lanet Devam Edecek...

79 tarihli Amityville Horror'ın başarısının ardından, 7 adet devam filmi, bir de filmin kaynaklarını inceleyen Amityville Horror: 25 Years Later adında bir belgesel gerçekleştirildi. İlk film, esinini gerçek olaylardan alan tüyler ürpertici bir korku filmiydi. Seriye yeni bir film daha katma hazırlıkları uzun bir süredir devam ediyor. Geçtiğimiz yıl History Channel'da gösterilen belgeseliyle aynı ismi taşıyacak olan filmin yönetmenliğini ise, Rats ile tanınan Tibor Takacs üstleniyor.Afişinde "Tanrı Aşkına, Defol!" yazan Amityville Horror, Stuart Rosenberg'in yönetmenliğini üstlendiği ve çevrildiği dönemde müzikleriyle dikkati çekmiş, hatta müzik dalında Oscar'a aday olmuş kült bir yapımdı.Film, hayallerinin evine taşınan bir ailenin, yerleştikten sonra yaşadığı kabusu konu ediniyor. Yeni devam filminin öyküye nereden bağlanacağı ise henüz belli değil.
Yorumlar
  • ben arkadaşlarla izlerken onlara rezil oluyorum ama :) :P

  • Size filmin klişe cümlelerini tekrarlamıycam.Bu film gösterime 3 gün önce girdi ve çoğunuz onu izlemediniz.Çocukluğumdan beri klişe olmuş bir konu karşımda gibi ama olanüstü çığlıklar ve karanlık köşelerle.İnanın annemin en sevmediği film.Çünkü tüm ev çığlıklarla doldu.Tüm komşuları korkutabilirsiniz.Deneyin bence,kalabalık bir grupla izlenmesi tavsiye edilir!

  • İşte buna iyi haber derim... "For God's Sake, Get Out! Get Out! GET OUT!!!!"

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir