8 Eylül 2004 18:35

Lanetli Afiş!

Wes Craven Çığlık mirasına sadık

Çığlık üçlemesinin yaratıcıları Wes Craven ve Kevin Williamson'ın kendilerine has bir tarzda ele aldıkları kurtadam efsanesi Cursed'in çekimleri bitmişken, filmin ilginç bir de afişi basına sızdı. Çığlık serisi posterlerini andıran yeni çalışmada Drew Barrymore'un yüzü yerine başrol oyuncusu Christina Ricci'yi görüyoruz. Alıştığımız "göz" ayrıntısı ise bu kez bir kurtadamın pençeleriyle süslenmiş!Afişin en tepesinde ise "Seni öldürmeyen şey, daha güçlü yapar!" yazıyor. Ne dersiniz? Film tek bir afiş ile kendini anlatıyor mu ne!
Yorumlar
  • Sanırım film berbat olacak umarım yanılırım ama benim ilgimi çekmedi. Afişinde aman aman bir güzelliği yok. İlgi çekici değil yani, bu benim fikrim tabi. Saygılar...

  • afişi çok beğendim iyi olmuş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir