13 Mayıs 2003 23:41

Lara Croft Volkanın Beşiğinde Sallanıyor...

Yeni Lara Croft filminin çekimleri sürerken, filmle ilgili taze bilgiler de, Croft'u canlandıran Angelina Jolie'nin ağzından geldi. Bir ara Türkiye'de çekilmesi de gündeme gelmiş olan film, kendisine farklı coğrafyaları mekan olarak seçmiş. Seksi mezar avcısının beyazperdedeki ikinci macerası, Londra başta olmak üzere Galler, Çin, Afrika ve Yunanistan'da çekilecek.Lara Croft and the Cradle Of Life: Tomb Raider 2 (Hayatın Beşiği) filminde eski hünerlerine yenilerini de eklemiş gibi gözüküyor Jolie. Zahmetli ata binme çekimleri yetmezmiş gibi; Jet Ski ile fazla haşır neşir olmamasına rağmen, Yunanistan'da gerçekleştirilen çekimlerde, dalgalarla uzun uzun boğuşmak zorunda kalmış. Arası suyla ve bikinilerle de fazla iyi olmayan oyuncu, Jet Ski çekimlerinde kariyerinin en zorlu günlerini yaşadığını söylüyor.Oyuncuları bekleyen zorlu bir doğal set ise, filmin bazı bölümlerinin çekileceği canlı bir volkan. Anlaşılan Hız Tuzağı yönetmeni Jan De Bont, hızını alamayıp yeni Lara Croft serüvenini hem izleyiciler, hem de oyuncular açısından heyecanlı bir deneyime dönüştürme niyetinde.
Yorumlar
  • harika ilkini izledim zaten tomb raiderin tüm oyunlarının serisini bitirmiş biri olarak beğenmemek tamamen bir hainlik teşekkürler iyigünler

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir