19 Eylül 2003 16:13

Las Vegas'ta Hem Korku Hem Dehşet Devam Ediyor!

Terry Gilliam imzalı Las Vegas'ta Korku ve Dehşet'in devamı geliyor. Depp ve Del Toro geri dönüyor!

Terry Gilliam'ın yönetmenliğini üstlendiği ve Johnny Depp ve Benicio Del Toro'nun karşılıklı döktürdükleri yolculuk filmi Las Vegas'ta Korku ve Dehşet'in devamı geliyor. The Rum Diary'nin yönetmenliğini, kadrosunda yer alacak olan Benicio Del Toro üstlenecek. Johnny Depp de bir kez daha ortağını yalnız bırakmıyor. Filmde ayrıca, Josh Hartnett ve Nick Nolte de oyuncu olarak karşımıza çıkacak.Hunter S. Thompson'ın kitabından uyarlanan ve 70'lerin başındaki karşı kültürlere dair olan Las Vegas, uyuşturuculara düşkün bir gazeteci ile avukat arkadaşının Las Vegas'a yaptıkları yolculuğu anlatıyordu. Yeni film de Thompson'ın kitaplarını kaynak alacak ve yazarın 50'lerin sonunda San Juan, Puerto Rico'da başından geçen üç kişilik bir aşk hikayesini anlatacak. Gazeteciliğe yeni başladığı yıllarda keyif verici maddelerden uzak durduğu için, ilk filmin estetiğinden uzak olacağı söylenebilir.Bu arada Del Toro'nun ilk yönetmenlik denemesi olmayacak. Daha önce de bir kısa film çekmişliği var usta oyuncunun.
Yorumlar
  • mükemmel bir filmdi Depp ve Del Toro gibi sinema dünyasının en iyi oyuncuları arasında yer alan iki ismi böylesine eğlenceli bir filmde yanyana getirirsen ortaya bir şaheser çıkardı elbet. Devamı için sabırsılanıyorum!

  • Benicio yine varsa yine cok iyidir,e Johnny Depp de pek revacta bu siralar,zannimca film geldiginde (eger gelirse) Depp icin millet kosusturacak daha sonra büyük bi hüsran yasayacaklar ve filme b.k atacaklar,ama diyorum ki gelsin izleyelim,yine tribe girelim yine cosalim hey hey hey!

  • iii bi film johnny depp var sonuçta

  • izledigim EN IGRENC film di !!!

  • dehşet devam ediyor:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir