15 Nisan 2018 22:48

Lavinya filmine destek olmak ister misin?

Lavinya'nın daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşması amacıyla kitlesel fonlama sitesi fongogo'da bir destek kampanyası başlatıldı.


Türkiye'de sinema sektöründe bağımsız yapımların gösterimilerinin sadece festival organizasyonlarıyla sınırlı kaldığını ve bu filmlerin büyük şehirler dışında neredeyse hiçbir yerde vizyon şansı bulamadıklarını belirten yönetmen Kerem Topuz, ikinci uzun metraj filmi olan Lavinya'yı Türkiye'nin farklı şehirlerinde de izleyiciyle buluşturmayı hedefleyerek bir kampanya başlattı.


Öncelikle uluslararası festivallerde gösterimi yapılacak olan Lavinya'nın başrollerinde Timo Roy ve Derya Ekşioğlu var. Bir rastlantı sonucu yolları kesişen ve birlikte yollara düşen iki sıradışı karakterin hikayesinin anlatıldığı film; izleyiciyi çıkılan bu yolculuğun bir parçası haline getirmeyi hedefleyen farklı bir yapım.


Kitlesel fonlama sitesi fongogo'daki kampanya sayfasından bizler de filme destek olabiliyoruz. O zaman bağımsız sinemaya destek olmak isteyen sinemaseverlere pamuk kalpler ve pamuk eller fongogo'ya diyoruz. Filme de bu yolculuğunda başarılar diliyoruz.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir