25 Eylül 2009 10:12

Ledger'ın Ardından

Genç aktörün ölümü Terry Gilliam'ın The Imaginarium of Doctor Parnassus projesini tehlikeye düşürdü!

Hollywood'un yetenekli genç oyuncularından Heath Ledger'ın ölümü sinema dünyasını yasa boğdu. Sinemacılar ve oyuncunun hayranları çeşitli mecralarda oyuncuyla ilgili samimi duygularını belirtiyorlar.Öte yandan hayat sinema dünyası için devam ediyor ve Terry Gilliam'ın The Imaginarium of Doctor Parnassus projesinin ekibi sessizliğe gömülmüş durumda.Ledger hem projede başrolü üstleniyor, hem de projenin maddi destek almasında kilit rolü oynuyordu. Gilliam ve yapımcılardan henüz bir açıklama gelmedi.
Yorumlar
  • gerçekten çok acı bir kayıp oldu heath ledger çok iyi bir oyuncuydu ölümünü duyduğumda çok üzüldüm dark knight filmindeki performansı gerçekten süperdi çok güzeldi

  • çok acı bir kayıp oldu gerçekten.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir