19 Eylül 2005 12:04

Lee'nin Heykeli Dikiliyor

Bruce Lee unutulmuyor

Bruce Lee'nin sevenleri Hong Kong hükümetine, Lee'nin bronz bir heykelini diktirmek için para yardımında bulunuyorlar.AP'nin haberine göre, bu yıl Kasım ayında 65. yaşına basacak Lee için yaklaşık 3 metre yüksekliğinde bronz heykel dikilmesi çalışmalarını, Bruce Lee Sevenler Derneği adına Hew Kuan-yau üstleniyor. Heykelin dikilmesi istenilen yer, Yıldızlar Bulvarı olarak geçen Hong Kong'un en ünlü mekanlarından biri.Lee, Amerika'da doğdu, Hong Kong'a çocuk yaşta gitti. Lee'nin çoğu filmi Hong Kong'da çekildi. Lee, 1973 yılında 32 yaşındayken hayatını kaybetti.
Yorumlar
  • Bruce lee acaba hayatta olsa şuan arkasındaki insanlara bakıp ne düşünürdü merak ediyorum.Ama bildiğim birşey var onun yolu yolu olmaması sınırı ise sınırsızlığıydı.O tam manasıyla 4 - 4 lük bir insandı.

  • Bu adam gibi olmak...Gerçekten ilk hedefim bu...

  • varya bu adam bir ütopik dünya...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir