31 Temmuz 2006 10:40

Lee'ye Niyet Yen'e Kısmet

Bruce Lee filmi yolda. Dedikodular gırla...

Bruce Lee, beyazperdeden gelip geçen en ilginç isimlerden biriydi. Felsefe eğitimi alan ve sinemanın en unutulmaz ve keyifli dövüş sahnelerine imza atan Lee'nin yaşamı da en az filmleri kadar ilginçti. Bu ilginç serüvenin henüz ciddi bir şekilde beyazperdeye aktarılmadığını bilen oyuncunun ailesi, farklı bir biyografik film için kolları sıvadı. Proje için masaya oturulan isim ise, Yen. Donnie Yen!Oyuncuyu rol için çekici kılan ise, hem iyi bir kun fu ustası olması hem de Hollywood'da deneyimli, iyi bir oyuncu olmasıymış. Haberi ilk defa duyuran Twitchfilm ise bu noktada açıklamalara karşı çıkmış ve Yen'in iyi bir tercih olmadığını yazmış...Şüphesiz Bruce Lee söz konusu olunca, seçilecek oyuncunun, başka yetenekleri daha fazla öne çıkıyor. Bizim isteğimiz ise, önceki Lee biyografilerini de düşünerek, ortaya sadece bir dövüş klasiğinin değil, Lee'nin eşsiz sinema kariyerini ve hayata bakışını da yansıtan etkileyici bir filmin çıkması. O, bunu fazlasıyla hakediyor...
Yorumlar
  • evet bir tane bruce lee filmi yapıldı kaç tane yapılacak? o filmde baya iyiydi ben çok beğenmiştim en azından jason scott le tanınmış tecrübeli bir oyuncuydu bu adam kim?

  • istedikleri kadar biografi film ya da başka birşeyler çekip dursunlar bruce lee nin yerini hiçbirşey tutmuyor bence

  • şahsen ben 93 yapımı rob cohen(hızlı ve öfkeli, xXx)' ın yönettği "dragon:bruce lee story' i çok sevmiştim.jason scott lee "bruce lee" yi lauren holly'de "linda lee" gayet iyi canlandırmışlardı.şimdi "donnie yen" li yenibir "bruce efsanesi" bilmiyorum bana biraaz ,pğara kaznma amaçlı geliyor,ama çekilse gitmemzlikte yapmam yani :))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir