7 Kasım 2013 01:00

Lego Filmi Seslendirme Yarışması başlıyor

Planet Çocuk kanalı izleyicilerine 7 Şubat 2014’te Türkiye’de vizyona girecek Lego Filmi’ndeki bir karakteri seslendirme fırsatı sunuyor.

İzleyiciler, "Lego Filmi Seslendirme Yarışması"na katılarak, filmdeki anime karakterlerden birisine sesiyle hayat verip, kendi sesini film tarihinde ölümsüzleştirebilmek için bir fırsat yakalıyor.


Yarışmayı kazanan kişinin sesi film karakterlerinden birisinin sesi olarak kaydedilecek ve filmin Türkiye’de vizyona girecek versiyonunda kullanılmak üzere değerlendirilebilecek. Bu fırsat dahilinde kazananın sesi, İstanbul’da profesyonel bir kayıt stüdyosunda Türkçe olarak kaydedilecek.

Son katılım tarihi 24 Kasım olan yarışma kapsamında, Lego'dan farklı sürpriz hediyeler kazanma şansı da bulunuyor. Yarışma kuralları ve katılım koşulları için Planet Çocuk Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz; www.facebook.com/planetcocuk.

Yorumlar
  • başvuru nereden yapılyor peki?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir