13 Mayıs 2003 23:41

Lennon, Bardot'u Avucundan Kaçırmış

Beatles elemanlarından efsanevi John Lennon, vaktiyle Brigitte Bardot ile felekten bir gece çalmaya niyetlenmiş. Beatles menajeri Brian Epstein'ın asistanı Alastair Taylor, grubun dünyayı kasıp kavurduğu günlerde geçen olayı yeni kitabında şöyle anlatıyor:"Bardot Londra'ya geldiğinde, Lennon bir arkadaşı vasıtasıyla bağlantı kurmuş. Bardot da ilgisiz değilmiş ve kalmakta olduğu Mayfair Oteli'nde bir randevu ayarlamış. Fakat John çok heyecanlanmış ve buluşma öncesinde bir miktar alkol ve sakinleştiriciyi birlikte alarak kendini rahatlatmaya çalışmış. Bardot'nun odasına girdiğinde, tamamen uçuk vaziyetteymiş, dolayısıyla durumun gereklerini yerine getirememiş..."Taylor'ın anlattığına göre, Fransız seks sembolü de Lennon'ı o halde görünce hayal kırıklığına uğramış. Bardot ile bir gece ayarlayıp da eli boş dönen Lennon, sonraki birkaç hafta boyunca grup arkadaşlarının alaylarına maruz kalmış:"John, teselli edilemez durumdaydı. Bana lise çağlarından beri Bardot'u hayal edip durduğunu söyledi. Kadın olabildiğince sıcak davranmış, biraz da oynaşmışlar ama John darmadağınmış. Üstüne alınamasını, işi becerremeycek olmasının kişisel birşey olmadığını falan söylemiş Bardot'a. Bana ise, 'Daha kişisel ne olabilrdi ki?' diye yakınıp durdu..."
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  • Rocky Balboa’yla efsane yükseliyor Rocky Balboa’yla efsane yükseliyor

   Michael B. Jordan, üç kez Oscar adayı Sylvester Stallone ve Tessa Thompson’ın ilk filmdeki rollerine geri döndüğü, Adonis Creed’in hikayesinin bu yeni bölümünde, genç boksörün yeni kavuştuğu şöhret, aile, babasının mirası ve şampiyon olmak için sürekli mücadelesi söz konusuyken, ringde ve ring dışındaki hayatı anlatılıyor.

  • ‘Araf 2’ için geri sayım başladı ‘Araf 2’ için geri sayım başladı

   2006 yılında vizyona giren Biray Dalkıran’ın yazıp yönettiği korku gerilim filmi “Araf”; 12 yıl aradan sonra geri dönüyor.

  • Filmlerdeki çekim hataları Filmlerdeki çekim hataları

   Milyonlarca dolar harcanan Hollywood yapımlarındaki hatalı sahneler, dikkali izleyicilerin gözünden kaçmadı!

  • Dakota Johnson festivale damga vurdu Dakota Johnson festivale damga vurdu

   Marakeş Film Festivali’nin jürisinde yer alan genç oyuncu Dakota Johnson güzelliğiyle festivale damga vurdu.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir