13 Mayıs 2003 23:41

Leonardo İntihar Ettirdi

Leonardo Di Caprio'nun son filmi "The Beach" Tayland'da protestolarla karşılandı.Belki de bugüne kadar gerçekleşmiş en ilginç film protestosu da bu arada gerçekleşti.Taylandlı bir gösterici yüzünde Di Caprio maskesiyle temsili harakiridebulunarak, kendisini izleyenleri bir an için bile olsa dehşete uğrattı. Harakiri genel olarak utanç intiharları için kullanılan bir yöntem. GöstericininDi Caprio'nun "The Beach"'in çekimleri nedeniyle meydana gelen ufak çaplı çevre felaketinden utanç duyması gerektiğiniişaret ettiği sanılıyor. 20th Century Fox, Maya Körfezi ve Phi Phi adalarının eko-sisteminefilm çekimi nedeniyle verdiği zarardan dolayı eleştirilere maruz kalmaktaydı. "The Beach"'in çekimleri nedeniyle bahsi geçen yörelere, iklime uygun olmayan bitkilerin dikildiği ve kimi bitkilerin debuldozerle söküldüğü belirtiliyor. 20th Century Fox'un, Taylandlılardan özür dilemek için, filmin Tayland prömiyerinden elde edilecek geliribir görme özürlüler vakfına bağışlayacağı duyuruldu. Şimdi protestocular kara kara, eko-sistem bozulmasıyla körlük arasında bağlantı kurmaya çalışıyorlar.
Yorumlar
  • Öncellikle herkese merhaba!!!bence leonardo cok ama cok güzel yönetiyor!!!bencede bu filim bir dehsette ugratti ama yinede bu filim bir güzel filim oldu diye düsünüyorum!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir