6 Aralık 2005 16:40

Leo'nun Kabusu

Dünya bu gerçekle yüzleşmeli

Hollywood'un önde gelen çevrecilerinden Leonardo DiCaprio, seyircilerini de dünya sorunları hakkında bilinçlendirmeye karar verdi. The Hollywood Reporter'ın haberine genç aktör, 11th Hour adlı belgeselin yapımcılığını üstlenmekle kalmadı, film içindeki sunumları da yapacak.DiCaprio belgeseli ile ilgili yaptığı açıklamada ''Küresel ısınma bugün yüzleştiğimiz en büyük çevresel tehdit değil ama bütün insanların hakkında bilgi edinmesi gerektiği bir konu'' dedi.DiCaprio'ya göre dünyanın geleceğini düşünen herkesin bir şeyler yapması gerekiyor. En azından çevremizdeki insanların küresel ısınma ve diğer problemlerden haberdar edip kendi görevlerini yerine getirmelerini sağlamalıyız.11th Hour'un çekimlerine New York'ta başlanmış bile ve 2006 sonbaharında beyzperdede olacak belgesel için çekimlere San Francisco ile Los Angeles'ta devam edilecek.
Yorumlar
  • Merhaba bence bir belgesel programi sunsun nasil istiyorsa...ve düsünüyorumki leonardo hep ama hep bir Oscarligi hak ediyor!!!

  • oscar ödül törenine de bir kaç ünlüyle beraber limuzinle gelmeyi reddetmişti. şua aralar annette bening de eşiyle birlikte protestodan protestoya koşuyo. her biri arnold kadar vali olana dek koşacaklar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir