5 Ocak 2006 15:53

Lex Luthor Gülümserken…

Superman Returns'ten yeni görüntüler

Çelik adamın fanları 30 Haziran'ı sabırsızlıkla beklemeye devam ederken Warner Bros. Superman Returns'ten yeni görüntülerle yüreklere su serpiyor.Brandon Routh'u hem Clark Kent hem de Superman olarak inceleme fırsatlarını daha önce yakalamıştık ancak Lex Luthor yüzünü çok ayrıntılı göstermemekte kararlıydı.Aşağıdaki resimlerde Clark ve Lois ikilisini keşfedebileceğiniz gibi Kevin Spacey'nin Lex Luthor olarak karşımıza çıkmasının da keyfini yaşayabilirsiniz. Keşfetmek için tıklayın…Yorumlar
  • bugüne kadar kevin spacey'nin kötü bir filme imza attığını görmedim sırf bu yüzden bile seyredilir,tek neden keşke bu olsa böyle bir efsaneyi neden izlemek istemiyesinizki hepsi önceden eleştirilir.Örümcek adam gibi ama öyle sevildiki 1-2 çekildi 3'üncüsü yolda işte aynen böyle olacak süpermenede öyle sevilecekki her kes onu tekrar görmek isteyecek sabırsızlıkla bekliyorum sizde bekleyin pişman olmazsınız.

  • bu Brandon Routhu iyi bulmuşlar.Christpher Reeve'e çok benziyo ya.Belki de herhangi esmer ve gözlüklü Clark tipli birine benziyodur sadece.Ama lütfen güzel bi film olsun ,lüütfeen ben kahramanımı eskisi gibi görmek istiyorum.Gerçi çok küçükken izlemiştim hatırlayamıyorum pek ama olsun güzel film olsun işte o kadar.

  • Heyacanla beklediğim bir film,ama şüpe duymaktan kendimi alamıyorum malesef.Umarım Christopher Reeve ile özdeşleşmiş bu karakteri ve klasikleşmiş bu film serisini devam ettirmekle hata etmiyorlardır.Bekleyip göreceğiz,çabuk gelir umarım.

  • bazı filmler vardır arkası geldikçe etkisizleşir ve erimeye başlar.ama bazı filmlerse bunun tam tersi devamlarıyla büyürler ve gönlümüzde taht kurarlar.işte süpermende bu filmlerden. bende süpermenin dönüşünü merakla ve büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.

  • Superman: Seni tuttum :))Loise lane : Seni kim tuttu!!!!?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir