8 Eylül 2005 02:35

Lex Luthor'dan Sevgilerle

Spacey'e kötü olmak yakışır

Superman'nin Dönüşü ile Superman yeniden beyazperde ile buluşacak. İnternet üzerinde bir süreden beri bu filmden alınmış yeni bir kare resim konuşuluyor. İnternet sitesi Rope Of Silicon 'nun haberine göre, usta oyuncu Kevin Spacey 'nin, Lex Luthor olarak arzı endam edeceği, binbir türlü kötülüğü düşünüp, pratiğe dökeceği yeni Superman'deki görüntülerine resmi olarak yeni bir fotoğraf eklendi. Bakınız hemen üstteki.Mağrur,kötü ve içten pazarlıklı. Şüphemiz yok ki, Spacey bu rolün de hakkını verecektir, fakat yeni Superman filmi Spacey'nin hakkını verebilir mi o biraz tartışmalı.Film'in, Superman'nin Dönüşü yerine Lex Luthor'un dönüşü olarak dile getirilmeye başlandığı ve Spacey'nin, Superman'den daha çok ilgi çektiği de internette dolaşan yorumlar arasında.Filmi bazı çevreler artık modası geçmiş ve ilgi duyulmayan bir kahraman hikayesi olarak yorumlamışlardı. Çizgiromanların, Hollywood sinemasına kaynaklık etmesi tartışıla dursun, kırmızı pelerinli, Kriptonlu Superman bekleneni verebilecek mi onu, 2006 Haziran'nından sonra görebileceğiz.
Yorumlar
  • ya lex 'i smallville deki michael rosenbaum oynasa olmasmidiki :( tmm spacey ii bi oyuncu rolede yakisio ama smallville hastasi olduum icin bide dizideki en sewdiim rolun lex i oynayan rosenbaum olduu icin onu cok isterdim :P

  • Niye filmle ilgili negatif bir haber olmuş anlayamadım. X-Men'de harikalar yaratan Bryan Singer bu filmde ile yine gerçek bir çizgi roman uyarlaması yapıyor. Setler, kullanılan renk paleti, fanlara göre yapılıyor olması filmin en büyük artıları. Ve şimdiden söyleyebilirim ki en iyi çizgi roman uyarlamalarından olacak. Yani son dönem çekilen uyarlamalar arasında Batman Returns ve X-Men serisi kadar başarılı olacak.

  • varya bu kevin spacey adamın hası ne yapsa yakışır bu adama...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir