15 Kasım 2011 01:00

Leyla ile Mecnun'un filmi yolda

Dizinin yönetmeni Onur Ünlü, Habertürk'e verdiği röportajda Leyla ile Mecnun dizisinin filminin çekileceğini belirtti.


Dizinin yönetmeni Onur Ünlü, Habertürk'e verdiği röportajda Leyla ile Mecnun'un kesin olmamaskla birlikte filminin yapılma ihtimalinin olduğunu söyledi:


Leyla ile Mecnun'u farklı bir boyuta taşıyacak mısın?

Kesin karar vermemekle birlikte filmini çekmeyi düşünüyoruz. "Leyla ile Mecnun: Ölürsem Yaşayamam" gibi bir adı olacak filmin. Bir zaman fabrikasında Mecnunun tükenen zamanın önüne geçme çabasını anlatacak... Yapacağımız kesin değil ama şiddetli niyetimiz var.

Yorumlar
  • Her dizi film yapılır oldu. "şiddetli niyetimiz var" diyor ama bu biraz daha fazla kazanmak uğruna yapılan "art niyetlilik" oluyor...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir