25 Eylül 2009 10:12

Lezzetli Bir Afiş

Semih Kaplanoğlu'nun çektiği üçlemenin yeni çalışması Süt'ün afişi hazırlandı...

Semih Kaplanoğlu'nun yönettiği ve Melih Selçuk, Başak Köklükaya, Rıza Akın ile Saadet Işıl Aksoy'un rol aldığı, festivallerin ötesinde merakla beklenen Süt'ün afişi hazırlandı. Süt için hazırlanan afiş de, tıpkı öncülü Yumurta gibi son derece etkileyici.Üniversite sınavını kazanamayan Yusuf'un yazdığı şiirler, bazı edebiyat dergilerinde yayınlanmaktadır. Ama ne şiirin, ne de sütün Yusuf'a ve annesi Zehra'ya bir katkısı vardır. Yusuf, Zehra'nın kasabadaki istasyon şefi ile yasadığı gizli ilişkiyi keşfedince ne yapacağını şaşırır. Gençlikten yetişkinliğe adım atmanın acılarıyla baş etmenin yolunu bulabilecek midir?
Yorumlar
  • çok güzel olmuş bence de :) kötü diyenler, yapmayın :D adı süt diye inek koyacak halleri yok ya ilgi gekmesi için... :D

  • bencde güzel bi afiş değil hiç dikkat çekici deil vala kötü olmuş bence..

  • afiş gerçekten muhteşem gözüküyor..

  • süper olmuş ellerinize sağlık.

  • Gerçekten muazzam..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir