7 Aralık 2005 11:31

Lima'nın Prensi Cyclops

Masal kahramanını buldu

Kevin Lima'nın New York'ta geçen bir peri masalı Enchanted'in güzel prensesi olarak Amy Adams'ı seçtiğini duyurmuştuk. Lima prenssini de mutantlar arasından seçti.Variety'nin bildirdiğine göre X-Men'in yakışıklısı Scott (Cyclops) olarak tanıdığımız James Marsden, Enchanted'in prendi olmaya hazırlanıyor.Disney'in beyazperdeye taşıdığı hikayede, kötü bir kraliçenin Andalasia adlı masal dünyasından günümüz New York'una sürgün ettiği bir prensesin maceralarını izleyeceğiz. Güzel prenses bir yandan New York'ta hayatta varolmaya çalışırken bir yandan da gerçek aşkı bulmaya çalışacak. Tabi ki masal dünyasından çıkıp prensesinin peşinden gelen yakışıklı prensten habersiz olarak.
Yorumlar
  • benim duyduuma göre, film setinden sızan haberlere göre yani gambitin iskambil kağıtlarının efektleri üzerinde çalışmalar warmış.. bu üçüncü filmde gambit olmıycaksa da bi dahakinde olur bence .. hade hayırlısı;)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir