20 Nisan 2016 08:29

Lindsay Lohan ilk kez konuştu

Oyuncunun, elinde Kur'an'la görüntülenmesi çok konuşulmuştu.

Geçtiğimiz yaz elinde Kur'an'la görüntülendiğinde bu durum bir hayli konuşulmuştu.

Hollywood'un "çılgın" kızı Lindsay Lohan, bu konuda ilk kez konuştu. 29 yaşındaki Lohan, The Sun'a verdiği röportajda, çok spiritüel bir kişi olduğunu ve öğrenmeye çok açık olduğunu söyledi.Bir Katolik olarak yetiştirilen oyuncu, Kur'an'ı okuduğunu ancak henüz bitirmediğini ifade etti. Lohan, kızkardeşinin de Budizm'e geçtiğini açıkladı.

Lohan uzun yıllar alkol ve uyuşturucu kullandıktan sonra rehabilitasyona girmişti. Oyuncu geçtiğimiz yaz ise kamu hizmeti cezasına çarptırılmıştı.Lohan diğer dinlere uzun süredir ilgi duyuyordu. Şöhret basamaklarını hızla tırmandığı zamanlarda Kabala inancına yakın hissettiğini belirtmişti. Söylentilere göre Lohan, Kabala derslerine de katılıyordu. Bunun yanında 2012 yılında Courtney Love'ın Budist ilahi grubuna katılmıştı.Oprah Winfrey ile yaptığı röportajda ise şöyle konuşmuştu: 'Dua ve meditasyon anında gerçekten bir şeyler hissediyorum. Dünyada benim üzerimde olan bir güç var. Başka insanlarla paylaşabildiğim bir yeteneğim olduğu için kendimi şanslı hissediyorum.'

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir