14 Eylül 2010 00:00

Lindsay'ye destek çıktı

Jessica Alba, Machete filmindeki rol arkadaşı Lindsay Lohan için bakın ne dedi...

Hollywood'un arızalı yıldızı Lindsay Lohan, yeni filmi Machete'deki performansıyla oyuncu olduğu yeniden hatırlatmış ve kariyerinin ikinci baharında eline gelen şansı iyi değerlendireceğinin sinyallerini vermişti.


Jessica Alba fotoğrafları için tıklayınız..


Hapishaneden sonra gönderildiği rehabilitasyon merkezinden salıverildikten sonra yeni filmi Inferno için çalışmaya başlayan Lohan, şu sıralar tutuklanmadan önce rol aldığı Robert Rodriguez imzalı Machete'deki performansıyla konuşuluyor.

Lindsay Lohan fotoğrafları için tıklayın!

Filmin başrol oyuncusu Jessica Alba da, Lohan'ın kısa performansından çok etkilendiğini açıkladı ve "Bence o muhteşem bir aktris. Birlikte çalıştığımız için çok mutlutum" şeklinde konuştu.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir