27 Temmuz 2010 00:00

Lohan hapishaneyi de karıştırdı!

Lindsay Lohan, kaldığı hapishanede de ortalığı birbirine katmaya devam ediyor...

Alkollü araç kullanmaktan dolayı tutuklanmasının ardından şartlı tahliye kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle hapse mahkûm edilen Lindsay Lohan, kaldığı hapishanede de ortalığı birbirine katmaya devam ediyor.


Lindsay Lohan fotoğrafları için tıklayın!Lohan'la aynı hapishanede kalan bir mahkumun akrabasının People dergisine yaptığı açıklamaya göre, Lohan hapishanedeki tüm vaktini diğer mahkumlardan izole bir şekilde geçiriyor.
Fakat hücresinden ayrılması gerektiği durumlarda diğer mahkumların hepsinin hücresine kapatılması gerekiyor. Dergiye konuşan kişi, tüm mahkûmların bu durumdan çok sıkıldığını açıkladı. Los Angeles Polis Teşkilatı'nın sözcüsü Steve Whitmore ise Lohan'ın özel muamele gördüğü haberini yalanladı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir