26 Ağustos 2010 00:00

Lohan özgürlüğüne kavuştu

Hapishaneden günlerinden sonra zorunlu rehabilitasyona giren Lindsay Lohan, özgürlüğüne kavuştu.

Hollywood'un asi kızı Lindsay Lohan, alkollü araç kullandığı gerekçesiyle ayak bileğine takılan 'alkol kelepçesi'ni devre dışı bırakıp MTV'nin partisinde içki içince 90 gün hapis cezasına çarptırılmıştı.

Hapse girişiyle ve ardından içerdeki her hareketiyle haber olan Lohan, hayranlarından günde ortalama 250 mektup almış ve cezaevi yemeklerini reddedip kendi menüsünde ısrar edince diğer mahkumlardan tepki almıştı.

Lindsay Lohan fotoğrafları için tıklayınız..HASTANE FATURASI BAŞINA KALDI

14 günlük hapishane macerasının ardından hakim kararıyla zorunlu olarak Los Angeles'taki bir rehabilitasyon merkezine yatmak zorunda kalan Lohan, burada kaldığı 23 günün ardından bugün özgürlüğüne kavuştu. Hastane çıkışında 130 bin dolarlık faturayla karşı karşıya kalan Lohan'ın bu parayı ilk röportajından alacağı yarım milyon dolarlık ücretle ödemesi bekleniyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir