18 Mayıs 2005 15:33

Lohan'ın Tehlikeli Görevi

Abrams'ın bombası sarışın

Yılan hikayesine dönen Görevimiz Tehlike 3'ün çekimleri nihayet başlıyor. Joe Carnahan'ın Tom Cruise'le kapışmasının ardından yönetmen koltuğunu devralan J.J. Abrams tehlikeli kadroya Lindsay Lohan'ı eklemeye niyetli.Hollywood'un çocuk yıldızlarından olmasına rağmen artık sarışın güzelliğe terfi eden ve en son Herbie'nin remake'inde rol alan Lohan da bu haberi doğruladı.Access Hollywood'a açıklama yapan güzel J.J. Abrams'ın hayran olduğu yönetmenlerden biri olduğunu ve nihayet kendisiyle tanıştığını itiraf etmiş. Ancak ''Ne olduğunu göreceğiz. Eğer gerçekleşirse kaslarımı geliştirmek için birkaç haftalık zorlu bir eğitim yapacağım'' diyerek görüşmelerin netlik kazanmadığını da belirtmiş.Abrams ve Lohan'ın görüşmesinin sonucu henüz kesin olarak belli olmasa da sarışın güzel bu kadroda yer alabilmek için elinden geleni yapmaya niyetli gözüküyor.
Yorumlar
  • bence lindsay bu filme kesinlikle çok yaakışır.yılın en çok ses getiren filmlerinden olucağına çok eminim umarım lindsay de oynar:)

  • lindsay lohan tom manyak bi filim

  • lohan yaşasın!!!!!!!!!!! katie tom lindsay bu film gittikçe ilgimi çekiyoooooooooo.....

  • scarlett johamsonn un filmd yer almayacak oluşu büyük bir kayıptır kanımca,scarlettin ismini yapımda duyunca bende büyük bir heyecan uyandırmıştı.Fakat şimdi yazılanlara göre bu rolü lohan kapmış.Johanson asla lohan la kıyaslanamaz,lohan basit filmlerin oyuncusu,mission impossible gibi bir film ona bence xxl gelir biraz....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir