18 Nisan 2005 13:35

Londra'nın Kabusundan Da Vinci'ye

Sapkın binbaşı silahı elden bırakmıyor

Ron Howard'ın Haziran'da çekimlerine başlayacağını artık herkesin bildiği Da Vinci Şifresi'ne sayılı günler kaldı ama kadro hala hazır değil. Dolayısıyla dedikodular da sürüyor… İngiltere'den gelen söylentilere ve Dark Horizons'ın bildirdiklerine bakılırsa romanın önemli rollerinden biri olan albino tetikçi Silas için Christopher Eccleston'ın adı geçiyormuş.Yine bu sayfalarda okuduğunuz gibi başta Jim Carrey olmak üzere pek çok oyuncunun isminin geçtiği Silas rolü için Howard henüz kararını vermiş değil. Ancak Mezarını Derin Kaz'la tanıyıp en son 28 Gün Sonra'nın yoldan çıkmış binbaşısı olarak izlediğimiz Eccleston'ın da bu role yakışacağı kesin.
Yorumlar
  • da vinci şifresi, halen daha çözümlenememiş ve hep giz yumağı arkasında kalmış bir bulmaca gibi. doğal olarak gayet özgün bir eser olabilme niteliğine haiz. umarım bu eldeki değerli özne, sinemayada aynı değer gözetilerek yansıtılır.

  • BÖYLE GÜZEL BİR ROMANIN UYARLAMASININ BEYAZPERDEDE İYİ OLMASINI İSTİYORUM.BEKLEYİP GÖRECEĞİZ...

  • silas kim olursa olsun pek ilgilenmiorum ama filmin güzel olmasını istiyorum !!!!!!!!!!!!! :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir