25 Eylül 2009 10:12

Looper

Yetenekli Rian Johnson'ın yeni projesi Phillip K. Dick tarzı bir Terminator filmini hatırlatıyor...

Çalışmalarını beğendiğimiz taze yönetmen Rian Johnson'ın üçüncü filmiyle bilim kurgu türüne el atacağını öğrenmiş ve sevinmiştik. Looper adını taşıyan projenin detayları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Oldukça karanlık ve şiddetli olacağı söylenen filmin Phillip K. Dick tarafından yazılmış bir Terminator filmine benzeyeceği söyleniyor. Günümüzde bir grup tetikçi kurbanlarını yok etme konusunda hiç sınır tanımıyorlar ve zamanda yolculuklar yaparak görevlerini yerine getiriyorlar.
Yorumlar
  • heyecan uyandıran bir senaryosu var gibi gözüküyor.

  • Blade Runner dışında doğru dürüst Dick uyarlaması yapılmadı açıkcası.Çoğu aksiyon uğruna harcanmış vasat yapımlardı.Konu ilginç ve yönetmen umut verici.Umarım orijinal Dick ruhuna uygun olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir