13 Mayıs 2003 23:41

Lopez'in Cüreti

Çekici şarkıcı, oyuncu Jennifer Lopez yeni filminin büyük bir skandala yol açacağını düşündüğünü belirtti.18 Ağustosta ABD'de vizyona girecek olan "The Cell" adlı film bir seri katilin beynine giren bir bilimadamının maceralarını anlatıyor.Lopez bir sahnede Meryem Ana, başka bir sahnedeyse sado-mazo bir ilişkide eli kırbaçlı halde yer alıyor. Filmin katolik çevrelerden ve muhafazakarlardan büyük tepki alması bekleniyor. Kurbanlarının bağırsaklarını lir çalar gibi çalan seri katilin cinayet görüntülerinin de seyircileri şoka uğratacağı sanılıyor.Lopez, bu sefer fazla ileri gidip gitmediğimi kendi kendime çok sordum diye konuştu. Bakalım "The Cell" ülkemizde vizyona girebilecek mi?
Yorumlar
  • The Cell'i izleyeli yıllar geçti ama görsel zenginliği ile hala zevkle izlenebilmekte, özellikle yerçekiminin değiştiği bölümler çok ilginçtti, tabi atın parçalanmasını da unutmamak lazım; fakat çevremde bu filmi izlemeyi bırakın hatırlayan bile çok az... ama itiraf etmtm gerekirse sıkı bir Cell hayranıyım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir