25 Eylül 2009 10:12

Lost Dizisi Çalıntıymış!

Anthony Spinner isimli ünlü bir televizyon yapımcısı Lost'u 32 yıl önce kendisinin yazdığını iddia ediyor!

Baretta ve Babes in Toyland gibi dizilerin yapımcısı, 1977 yılında Lost adını taşıyan bir dizinin pilot bölümünü yazdığını ve bugün popüler olan dizinin kendi konseptinden çalındığını iddia ediyor. Yapımcı beş yıl içinde bu konuda dava açmaya kalkıştığını ama engellendiğini de iddia ediyor. Beş yılın ardından yapılan bu açıklamanın ciddiye alınacağını sanmıyoruz. Fakat şu iddia daha bile ilginç: Kimine göre bu çalıntı haberler, taze Lost'un yapımcıları tarafından yaratılmış bir viral pazarlama konsepti.
Yorumlar
  • Diziye dikkat çekmek için biraz (5 yıl) geç kalmış.

  • ;)

  • Doğru olduğunu Zannetmiyorum..

  • Bence asparagas bir haberdir. Benzerlikler olsaydı dizinin ilk sezonunda ortaya çıkardı bu. Ama her ne hikmetse dizi son sezonuna gireceği döneme denk geliyor bu haberler. Ama yapımcıların rolü de olabilir. Fringe dizisinde de Charlie karakterinin diziden çıkarıldığına dair haberler çıkartmışlardı. Ama sonra 2.sezon fotoları yayınlandığında Charlieyi gördük. Uzun lafın kısası böyle bir şey olamaz. Yapımcılar diziye olan ilgiyi arttırmak amacıyla bu yola girmiş olabilirler. Neticede ocağa kadar dizi başlamayacak.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir