25 Eylül 2009 10:12

Luc Besson

Ejdere öpücük konduran senarist-yönetmen ejderin kapanına girdi!

Uğur Yücel'in yönetmenliğini yaptığı ve başrolünü oynadığı filmi Ejder Kapanı'nın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Kenan İmirzalıoğlu, Ceyda Düvenci, Nejat İşler, Berrak Tüzünataç ve toplam 1200 figüranın da rol aldığı 5 trilyon bütçeli filmin aksiyon sahneleri senarist-yönetmen Luc Besson tarafından çekilecek. Leon, 5. Güç, Nikita, Ejderin Öpücüğü, Taksi gibi filmlerden tanıdığımız Besson, 28 Temmuz'da çekimler için Türkiye'ye gelecek.
Yorumlar
  • Luc Bessonu kurtarma çabası mı yoksa muhtaçlık durumu mu pek anlamadım.

  • Bessonun kariyeri çok kötü devam ediyor. Tatmin edici aksiyonlara imzasını atsa da Leon gibi başyapıtlar çıkaramıyor maalesef. Gene de Ejder Kapanının aksiyon sahnelerini yönetecek olmasına sevindim. Aslında U.Yücelin de çekebileceğine eminim, ama işi ustalarına bırakması da takdire şayan.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir