10 Ocak 2007 14:19

M-elankoli

Kore yapımı bir romantik-hayalet filmi...

Kore sinemasının üretken isimlerinden Lee Myung-Se, M adını taşıyacak bir hayalet filmi üzerinde çalışmaya başladı. Nowhere to Hide ve Dualist filmleriyle dikkat çeken yönetmen, yeni filmini gizemli bir aşk öyküsü olarak tasarlamış. Taraflardan biri hayalet olduğunda ortaya çıkan aşkın hayalet bir aşk mı yoksa sahici, etkileyici bir aşk mı olacağını zaman gösterecek.Bu arada "M"nin alfabenin en sinemasal harfi olduğunu da hatırlatalım. IMDB'ye göz attığımızda "M" adını taşıyan tam yedi film gözümüze çarptı. Şüphesiz en çok bilinenleri, Fritz Lang imzalı ölümsüz polisiye M.
Yorumlar
  • konusu hayalet filminden esinlenilmiş gibi geldi bana

  • haberden ziyade başlık cok hosuma gitti benim:)))banada öle geldi sanki hayaletmi acaba dedirtti ama olamaz filmi izlemeden karar vermeyelim cünkü sam sonradan hayalet oldu ama filmde sürekli bir hayalet gibi gözüktü benim gözüme

  • Hikayesi bir yerlerden tanıdık geliyo!

  • Ghost... etkisi var sanki hikayede ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir