13 Mayıs 2003 23:41

Maaşını Philip K. Dick'ten Alacak...

Steven Spielberg'ün Yapay Zeka ve Azınlık Raporu filmlerinde rol alan güzel oyuncu Kathryn Morris, Azınlık Raporu'nun ardından bir kez daha Philip K. Dick uyarlaması bir projede yer alıyor. Oyuncu, Paycheck'in (Maaş Çeki) kadrosuna aktıldı.Hafıza kaybına uğrayan bir adamın, geçmişindeki sırrı çözme çabalarını anlatan John Woo filmi, yönetmeni kadar oyuncuları ile de tüm dikkatleri üzerine çekecek gibi gözüküyor. Ben Affleck, Uma Thurman, Aaron Eckhart gibi oyunculara şimdilik son katılan isim ise Kathryn Morris oldu.Morris'in yakın dönemde katkıda bulunacağı tek proje Dick uyarlaması Paycheck değil. FBI stajyerlerinin bir olayı çözümlemeye çalışacağı Mindhunters da motor demek için oyuncunun katılımını bekliyor.Kathryn Morris, önümüzdeki yıllarda adından sıkça söz ettirecek gibi gözüküyor!..
Yorumlar
  • philip k. dick uyarlamalarında kimin oynadığı oyunculuğunu nasıl gösterdiğine bağlıdır.philip k. dickin en köyü uyarlaması bile süper oluyor

  • Daha çok kitabı uyarlanmalı bence.Çünkü iş biliyor

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir