25 Eylül 2009 10:12

Macera Adası

Çocuklara 23 Nisan onuruna çok özel bir sinema hediyesi. Ücretsiz bir sinema macerası!

Ülker markası, çocuklara yönelik sosyal sorumluluk projelerine 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı da ekledi. Çocukların en özel günü olan 23 Nisan onuruna tüm çocuklara ücretsiz sinema armağan edecek olan Ülker, binlerce çocuğa sinema salonlarında keyifli dakikalar yaşatmak için Macera Adası filmine sponsor oldu.Türkiye çapında eş zamanlı olarak 19-20 Nisan 2008 tarihlerinde 33 ildeki 123 sinema salonunda ücretsiz izlenebilecek filmi 100 bini aşkın çocuğun izlemesi hedefleniyor. Ücretsiz biletlerin salon kapasitesiyle sınırlı olduğu, rezervasyon sistemi olmayan ve tüm gün boyunca sürecek gösterimlerde, biletler seans saatinden 3 saat önce gişelerden temin edilebilir.
Yorumlar
  • Ülker çocukları sevindirecek,güzel bir sponsorluk girişimi,sektördeki başarılarıda cabası takdir edilecek bir kuruluş.Gençlere yönelik sponsorluklarda (farklı firmalardan )bekliyoruz :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir