15 Ocak 2016 19:26

Mad Max güvenli ellerde yoluna devam ediyor!

Yönetmen George Miller Mad Max’i bırakmıyor...

Oscar adayları belli oldu. “Mad Max: Fury Road” 10 dalda aday olunca, herkesin gözü filmin yönetmeni George Miller’a döndü. Kendisi de şu anda Mad Max ile “En İyi Yönetmen” dalında Oscar’a aday durumda.New York Post daha önce, 70 yaşındaki yönetmenin daha fazla Mad Max Filmi çekmek istemediğini yazmıştı. Ancak Miller’a göre bu haber gerçek olmaktan çok uzak. The Wrap için verdiği röportajda, “New York’taydım, çok gürültülüydü ve gazeteci bana bir sürü soru sorup duruyordu. National Board of Review gecesi için kırmızı halı üzerindeyken bu röportaj gerçekleşti” diyerek haberin yanlış olduğunu dile getirdi.
Yönetmen, cebinde iki Mad Max hikayesi daha olduğunun müjdesini verdi. Son film dünya çapında 375 milyon dolar hasılat yaptı. Miller aynı zamanda 1979-1985 tarihleri arasında Mel Gibson’ın olduğu orijinal üçlemeyi de yönetmişti.


Tom Hardy ve Charlize Theron’lu, yeni Mad Max: Fury Road, büyük ilgi görmeyi başardı. The Telegraph gazetesi dahil birçok büyükten beş yıldızlı eleştiriler aldı. Akademi Ödülleri'nde “The Revenant” ile rekabet edecek Mad Max’in yeni filminin isminin “Mad Max: The Wasteland” olması bekleniyor.

ZEYNEP ELMAN
Yorumlar
  • manyak bir flimdi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir