25 Eylül 2009 10:12

Made in Europe

İnan Temelkuran'ın yeni filmi önümüzdeki aylarda vizyon izleyicisi ile buluşuyor...

İnan Temelkuran'ın yönettiği ve Teoman Kumbaracıbaşı, Yolanda Rincon, Josue Naval ile Ruhi Sarı'nın oynadığı Made in Europe, önümüzdeki aylarda vizyona çıkarılıyor.Film aynı gecede Madrid'de, Paris'te ve Berlin'de yoğunluklu olarak Türk göçmenler arasında geçen ancak diğer uluslardan insanların da içine girdiği giriftli üç öyküden oluşuyor.Öyküler ABD'nin Afganistan'a girdiği günün gecesi geçmektedir. Bu olay her bir filmde televizyonda haberlerde duyulur. Böylelikle öyküler arasında zaman birliği sağlanır.Film genel olarak Türkiye kökenli göçmenler üzerine yoğunlaşıp onların günlük hayatlarından bir kesit vermeye çalışırken aslında göçmenlerin sorunlarının "göçmeyenlerin" sorunlarından çok da farklı olmadığını göstermeye çalışan bir bakıştan yola çıkmış.
Yorumlar
  • ece temelkuran'ın dediği gibi, inan temelkuran önüne geçilemeyecek işler yapmaya devam ediyor, film izlememiş olmama rağmen izlerken büyük keyif alacağımı biliyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir