23 Kasım 2010 01:00

Madencilerin hikayesine Brad Pitt talip

Ünlü aktör Brad Pitt, geçen ay yerin yaklaşık 700 metre altında 69 gün boyunca mahsur kaldıktan sonra kurtarılan Şili 33 madencinin hikayesini film yapmak istiyor

Pitt'in yapım şirketi Plan B'nin 69 günlük mucizevi hikayenin film haklarını alabilmek için milyonlarca dolarlık teklifte bulunduğu belirtiliyor.

Brad Pitt'in fotoğrafları için tıklayınız...Şili gazetezi el Mercurio'ya göre, şirket yöneticileri madencilerin avukatı Edgaro Reinoso ile temasa geçerek, madencilerden bazılarını çekilecek filmde oynatabileceklerini de belirtti.

Reinoso'nun madenciler için günde on teklif aldığı belirtilirken, resmi olmayan The 33 of San Jose adlı bir film henüz madenciler yerin altındayken çekildi bile.

America Viedo Films yapımcıları filmin yayınlanan tanıtımında, "Dışarıyı gördünüz, şimdi içerinin neye benzediğine bakın" diyor. Plan B Entertainment'tan ise bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir