18 Ocak 2005 15:08

Madonna, Britney'i İkna Etti

English Roses'a süper starlar kadrosu

Şarkıcılıkla başladığı kariyerinde, eğlence sektöründe nerdeyse el atmadığı alan kalmayan Madonna'nın en son çocuk kitapları yazmaya başladığını tüm hayranları bilir. Madonna sonunda yapacağını yaptı ve The English Roses beyazperde yolunda göründü.M&C Movies'in bildirdiğine göre, çocuklar için yazdığı kitaplarını çizgi filme çevirecek olan Madonna, animasyonun seslendirme kadrosu için şimdiden çalışmalara başladı ve pek çok ünlü isimle anlaştı. Pop ilahesinin peşinde koştuğu ilk isim, unutulmaz MTV şovlarıyla hala aklımızda olan Britney Spears'tı ve Spears ikna oldu. The English Roses'ın Binah'ını seslendirmeye hazırlanan Spears'a David Bowie ve Snop Dogg eşlik edecekler. Ve tabi ki Madonna da kendi hikayesinin içinde yer alacak ve Fairy Godmother'ı seslendirecek.
Yorumlar
  • Madonnanın ingiliz güllerini okumadım, yalnız birkaç olumlu eleştiri duydum, animasyonu yapılacak kadar eğlenceli bir seri mi? onu hiç bilmiyorum umarım başarılı olur başarısızlık kendisine hiç yakışmıyor. Britney sesi seslendirme için oldukca müsait yalnız doğru karakteri seçebilirse...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir