3 Kasım 2003 12:14

Madonna Çocuk Animasyonuna Soyunuyor

Çocuk kitabı yazmak Madonna'yı kesmedi. Sırada animasyon film var!

Madonna kariyeri boyunca, şarkı sözleri, video klipleri ve yaşam tarzıyla tartışmalı bir pop ikonu oldu. Cesur çıkışlarının doruk noktalarından birisi de Sex isimli kitaptı. Aslında, o günlerden günümüze şarkıcının değiştiğini söylemek doğru olmayacaktır. Çünkü sanatçı son dönemde her ne kadar uslu işler yapıyorsa da şaşırtmayı sürdürüyor. Çocuk kitabı İngiliz Gülleri hatırlayacağınız gibi sıcağı sıcağına ülkemizde de yayımlandı. İkinci kitap Peabody's Apples ise yakında kitapseverler küçüklerin huzuruna çıkacak.Çocuk kitapları yazarı Madonna, sinema dünyasına da uzak bir isim değil. Hayatını paylaştığı yönetmen Guy Ritchie ile çalışmaya devam ediyor. Şimdi de bir animasyon yapıma soyunuyor. Sanatçının animasyon projesi, The Adventures Of Opty adını taşıyor. Projeyle ilgili ayrıntılar ise henüz belli değil.
Yorumlar
  • Madonna hakikaten bir ikon..Onu sinemada görmek cok keyif verici, yalnız kaliteli projelerde görmek isterim.Bence simyacı filmi için kendisine iletilen teklifi iyi değerlendirmeli...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir