7 Haziran 2010 00:00

Madonna ve Travolta’dan Özpetek’e övgü

Los Angeles Film Festivali'nin açılışında, ''Serseri Mayınlar'' adlı son filmi gösterilen Türk yönetmen Ferzan Özpetek'e, Madonna, John Travolta, Andy Garcia gibi ünlülerden tebrik yağdı.

Ferzan Özpetek'in İtalya'daki basın ofisinden yapılan açıklamada, 4 Haziran akşamı gösterilen filmin, gerek Hollywood yıldızları gerekse Amerikalı gazeteciler tarafından çok beğenildiği belirtildi.

Özpetek, Los Angeles'da gördüğü büyük ilgiyle ilgili olarak, ''İtiraf etmeliyim ki, yaşadığım bu yeni tecrübeden çok büyük bir heyecan duyuyorum. Geçtiğimiz haftalarda New York'taki Tribeca Film Festivali'ndeki ilgi beni zaten şaşırtmıştı. Amerikan seyircisinden ilk defa bu kadar güçlü bir yakınlık ve heyecan hissettim'' açıklamasında bulundu.

''Serseri Mayınlar'', Los Angeles Film Festivali'nde yarışma dışı olarak gösterilirken, davetli olarak Los Angeles'da bulunan Özpetek'in, İtalyan Kültür Enstitüsü'nde ve üniversitelerde farklı etkinliklere katılacağı duyuruldu.

Bu arada festivalin açılışını yapan Ferzan Özpetek'in onuruna verilen davete, Hollywood dünyasından çok sayıda ünlünün katıldığı bildirildi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir