12 Mart 2004 13:27

Madonna'dan MTV Tarzı Vampir Filmi

Twilight yayımlanmadan güçleri sinema yolunda birleştirdi...

MTV Films ve Madonna ile Guy Oseary'nin sahibi olduğu Maverick Films, el ele verip bir vampir filmi pişirecekler. Bunun için ise pek yakında yayımlanacak olan Stephanie Meyer'in Twilight kitabının beyazperde haklarını satın aldılar. İki şirket ilk defa ortak bir projeye soyunuyor. Kitap, Bella isimli bir öğrenci ile bir vampir arasındaki aşkı anlatıyor. Vampirimizin rakip klanı çevrede cirit atmaya başlayınca, genç kız oğlanın dünyasından ayrılmak veya onun gibi ölümsüzler alemine katılmak arasında bir karar vermek zorunda kalıyor.
Yorumlar
  • Madonna popun kraliçesi...Sinemadada doğru projeleri seçmeyi öğrenirse cok başarılı olacaktır.Anladığım kadarıyla bu filmde madonna rol almayacak.Sadece yapımcılığını üstleniyor...

  • bencede umarım olmaz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir