24 Ocak 2006 13:55

Magnum Hizmetinizde

80'lerden transferler sürüyor

80'lerin hit TV dizileri beyazperdeye akmaya devam ederken Universal da Magnum P.I.'a el attı. Variety'nin haberine göre Yakar Top'un yönetmeni Rawson Marshall Thurber dizinin sinema uyarlamasını yazacak ve yönetecek.Süperstar yapımcı Brian Grazer'ın 2003'te el attığı proje çeşitli sorunlar nedeniyle bir türlü hayata geçirilememişti. Magnum P.I.'ın beyazperde yolunda adı anılmaya başlandığında senaryoyu yazması için son iki Austin Powers filmini yazan Mike McCullers'la anlaşılmıştı.Magnum P.I.'da özel bir dedektifin maceraları anlatılıyordu ve dizi Tom Selleck'e büyük bir hayran kitlesi kazandırmıştı.
Yorumlar
  • kafayı duvarlara vuruyodur şimdi

  • Evet, evet hatırlıyorum Magnum P.I. dizisini.. Hatta Tom "Sallack" diye bir salak oynuyodu. Ve hatta adama o kadar ısrar etmelerine rağmen (Spielberg ve Lucas) bu geri zekalı dizi için "Kutsal Hazine Avcıları" filminde oynamaktan vazgeçmiş ve kariyerine son vermişti; bizde süper Harison Ford'a kalmıştık (şükür). Haa ve arkadaşımız Magnum P.I'dan topuklandıktan sonra salak salak komedi filmlerinde (3 adam ve bir bebek, güzel şahit, kaçış vs) başarısızlıklarını sürdürmüştü...Evet evet, hatırlıyorum bu diziyi... ve oradaki salak oyuncuyu...;;))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir