26 Nisan 2016 09:48

Mahkeme yerine Hawaii'ye

Boşanma sürecindeki Megan Fox ve Brian Auistin Green tatilde...

Boşanma sürecindeki Megan Fox ve Brian Auistin Green'in bir bebek bekledikleri haberi ortaya çıktığında bu durum büyük şaşkınlık yaratmıştı.

Çift, konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmadı, ancak evliliklerine bir şans daha verdiklerine dair en net işareti bu görüntülerle verdi.Ağustos ayında boşanmaya karar verdiklerini ve 11 yıllık birlikteliklerini noktalayacaklarını açıklayan çift, şu sıralar Hawaii'de tatilde. Etraflarını saran gazetecilere aldırmayan çift, romantik sahil yürüyüşüyle adeta her şeyin yolunda olduğuna dair bir mesaj verdi.29 yaşındaki Megan Fox'un üçüncü çocuğuna hamile olduğu geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı. Birkaç gün sonra da Brian Auistin Green bebeğin babası olduğunu doğrulamıştı.Megan Fox'un 29 Ocak'ta açtığı boşanma davasının ise halen bir karara bağlanmadığı belirtiliyor.

Yorumlar
  • ah megan ah nasıl bir kadınsın

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir